Vodafone Smart 6 Ultra Silikon Kılıf | Vodafone Smart 6 Ultra Kapaklı Kılıf | Vodafone Smart 6 Ultra Cep Telefonu Kılıfı

Beğenilen cep telefonları arasında yer alan Vodafone Smart 6 Ultra zarif görüntüsü ile oldukça beğenilmektedir. Dahili hafıza olarak 16 GB alanla oldukça kullanışlı bir telefondur. Hafıza kartı desteği bulunması ile alan genişletilmesi mümkün hale gelmektedir. 4.5G uyumu ile kullanılmaktadır. Android kökenli bir cihaz olması pratik kullanım sağlamaktadır.

Vodafone Smart 6 Ultra ekran boyutu 5.5 inçtir. Ekran genişliği dokunmatik olarak çok rahat bir kullanım sağlamaktadır. Cihazın genel boyutu 154 mm eni ise 77 mm olarak tasarlanmıştır. Cihazın kalınlığı 8.4 mm olup ağırlığı ise 159 gramdır. Oldukça hafif olan cihaz gri ve gümüş renk tercihleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Vodafone Smart 6 Ultra Silikon Kılıf, Vodafone Smart 6 Ultra Kapaklı Kılıf, Vodafone Smart 6 Ultra Cep Telefonu Kılıfı ve daha fazlası şimdi teknosehir.com'da. En hesaplı en uygun ürünler için sitemizi ziyaret edin.

Vodafone Smart 6 Ultra Kulaklık

Kulaklıklar ses kalitesinin kaliteli bir şekilde kulağa gelebilmesi için tasarlanmış ürünlerdir. Vodafone Smart 6 Ultra Kulaklık kablolu ve kablosuz kullanım sağlayabilmektedir. Bluetooth desteği olan cihaz kablosuz kullanımlarda büyük rahatlık sağlamaktadır. Temas ile yönetebilen kablosuz kulaklıklar boyun askılı, kulak içli ve kulak üstü çeşitleri ile bulunabilmektedir.

Vodafone Smart 6 Ultra Silikon Kılıf

Silikon kılıflar cihazlar için oldukça korunaklıdır. Vodafone Smart 6 Ultra silikon kılıf çizilmelere ve kırılmalara karşı etkin koruma sağlamaktadır. Hem cihaz güvenliği hem de farklı bir tasarım arayanlar silikon kılıflardan faydalanmaktadır. Elastik olması ile hemen telefonla bütünleşen kılıflar birçok ren seçenekleri ile kafa karıştırmaktadır.

Vodafone Smart 6 Ultra Batarya

Batarya, cihazların çok önemli enerji kaynaklarındandır. Vodafone Smart 6 Ultra batarya 3000 mAh gücündedir. Bilindiği üzere akıllı cihazlarda uygulamalar kullanıldıkça şarj çabucak tükenmektedir. Hızlı şarj desteği ile zamandan tasarruf sağlamaktadır. Gömülü bataryası ancak teknik destek ile değişilmelidir.

Vodafone Smart 6 Ultra Kapaklı Kılıf

Telefon güvenliğini arttırmak için Vodafone Smart 6 Ultra Kapaklı Kılıf kullanımı oldukça akıllıca olacaktır. Birçok kullanıcı hem korunma hem de tasarım amacı ile kapaklı kılıf kullanmaktadır. Çeşitli renk ve desenleri ile kapaklı kılıflar pencereli veya penceresiz olarak satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra cüzdanlı kapaklı kılıflar da çok pratik bir işlev sağlamaktadır. Kapaklı kılıflar uygun fiyatları ile de memnuniyetle tercih edilmektedir.

 #Vodafone Smart 6 Ultra Silikon Kılıf, #Vodafone Smart 6 Ultra Kapaklı Kılıf, #Vodafone Smart 6 Ultra Cep Telefonu Kılıfı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.