Vodafone Smart 7 Style Kapaklı Kılıf | Vodafone Smart 7 Style Silikon Kılıf | Vodafone Smart 7 Style Kılıf

Vodafone serisine ait olan Vodafone Smart 7 Style Android kökenli telefonlar içerisinde en basit kullanım sağlayan cihazlardandır. Cihaz tek hatlı kullanıma açıktır. 4.5G çekim kuvvetinde olduğundan internet bağlantısı etkindir. Cihaz 2016 yılına ait bir ürün olduğu için bugünün şartlarındaki cihazlara göre daha sade donanımlıdır. Hafıza deposu sadece 8GB gibi küçük bir alandır. Ancak hafıza kart desteği ile bu alan 128GB alana dek genişletilmektedir.

Vodafone Smart 7 Style cihazının ekran boyutu 5.0 inçle gayet kullanışlıdır. Cihaz boyu 144 mm eni ise 72 mm olarak üretilmiştir. Cihazın kalınlığı 7.99 mm genel ağırlığı ise 133.8 gramdır. Hafif olduğundan elde taşınması çok pratiktir. Kapak kısmı plastik, çerçevesi ise metalden yapılmıştır. Beyaz ve siyah seçenekleri bulunmaktadır. Vodafone Smart 7 Style Kapaklı Kılıf, Vodafone Smart 7 Style Silikon Kılıf, Vodafone Smart 7 Style Kılıf ve daha fazlası teknosehirde sizleri bekliyor. Şimdi en uygun fiyatlar ile alışveriş yapın.

Vodafone Smart 7 Style Kulaklık

Ses teknolojisinin ileri seviyeye taşınması ile birlikte kulaklık cihazları kablosuz olarakta üstün performans sergilemektedir. Vodafone Smart 7 Style kulaklık kablolu kullanımın yanında kablosuz seçeneklerde sunmaktadır. Kişinin ihtiyacını ve alışkanlıklarına göre her türlü kulaklık cihazı bulunmaktadır.

Vodafone Smart 7 Style Silikon Kılıf

Silikonlar esnek yapı ve kir tutmayan özellikleri ile teknolojik cihazların vazgeçilmezidir. Vodafone Smart 7 Style silikon kılıf ile telefon çizilme ve yıpranmalara karşı ekstra olarak korunmaktadır. Düşme olasılıklarında darbenin etkisini en aza indirmektedir. Farklı renk seçenekleri ile cihaz ve kişilik arasında bağlantı sağlamaktadır.

Vodafone Smart 7 Style Batarya

Batarya kuvveti ne nesil cep telefonlarına göre oldukça düşük olan Vodafone Smart 7 Style batarya dikkatli kullanımda uzun ömürlü olabilmektedir. 2540 mAh kuvvetinde olan cihazda hızlı şarj özelliği mümkün olmaktadır. Buda kullanıcıya ekonomik açıdan ve zamandan büyük tasarruf sağlamaktadır. Değişilebilir batarya olmamasından ötürü teknik destek şarttır.

Vodafone Smart 7 Style Kapaklı Kılıf

Cihazın tam bir koruma sağlayabilmesi adına Vodafone Smart 7 Style kapaklı kılıf oldukça yararlı ürünlerdir. Ön ve arka cephenin yanı sıra kameralarında korunabilmesinde büyük rol oynayan kapaklı kılıflar fiyat olarakta oldukça uygundur. Kapaklı kılıflarda cüzdan modelleri oldukça sık kullanılmaktadır. İsteğe bağlı pencereli ve penceresiz tasarımları bulunmaktadır.

 #Vodafone Smart 7 Style Kapaklı Kılıf, #Vodafone Smart 7 Style Silikon Kılıf, #Vodafone Smart 7 Style Kılıf 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.