Vodafone Smart 7 Ultra Silikon Kılıf | Vodafone Smart 7 Ultra Kapaklı Kılıf | Vodafone Smart 7 Ultra Cep Telefonu Kılıfı

Vodafone serinde öne çıkan modellerden biride Vodafone Smart 7 Ultra cihazıdır. Dahili hafızası 8GB olan cihaz kart desteği ile 128GB alana yükseltilebilmektedir. Kamera ön ve arkada iki lenstir. 8MP çözünürlük ile HD kalitesindedir. Kamerasında panorama, hdr, otomatik odaklama ve gülümseme yakalama gibi kullanışlı özellikler bulunmaktadır. Android bir cihazdır. Vodafone Smart 7 Ultra cihaz ekran boyutu 5.0 inçtir. Bununla birlikte cihazın genel boyutları 144x72 mm olarak tasarlanmıştır. Telefon kalınlığı 7.99 mm olup ağırlık ortalaması 133.8 gramdır. Hafif bir cihaz olduğundan elde taşınması da oldukça rahattır. Gövde malzemeleri plastik ve metalden yapılmıştır. Cihaz siyah ve beyaz renk seçeneği ile satışa sunulmuştur. Şimdi en uygun fiyatlarla Vodafone Smart 7 Ultra Silikon Kılıf, Vodafone Smart 7 Ultra Kapaklı Kılıf, Vodafone Smart 7 Ultra Cep Telefonu Kılıfı ve daha fazlası teknosehir.com'da.

Vodafone Smart 7 Ultra Kulaklık

Kulaklıklar hem ses kalitesinin sağlanmasında hem de rahatlık amacı ile kullanılan ürünlerdir. Vodafone Smart 7 Ultra kulaklık teknolojinin gelişimi ile kablolu kullanımın yanı sıra kablosuz kullanıma yer vermektedir. Bluetooth desteği ile kullanılan kablosuz kulaklıklar gürültü emme, komut verme özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Boyun askılı kulaklıklar yürürken, spor yaparken çok avantajlıdır.

Vodafone Smart 7 Ultra Silikon Kılıf

Silikon kılıflar telefonların düşme anında zarar görmesini önlemek amacı ile kullanılmaktadır. Vodafone Smart 7 Ultra silikon kılıflar değişik renk seçenekleri ile oldukça caziptir. Bununla birlikte elastik yapıları ile telefonu sararak çizilme ve yıpranmalara karşı koruma sağlarlar. Uygun fiyatları ile pek çok kullanıcıya yeni alternatifler düşündürmektedir.

Vodafone Smart 7 Ultra Batarya

Cihazların işlevini sürdürebilmesi için batarya çok önemli bir üründür. Vodafone Smart 7 Ultra batarya 2540 mAh gücündedir. Ancak hızlı şarj özelliğinin olması cihazı çok daha kullanışlı hale dönüştürmektedir. Batarya gömülü olarak cihazla bütünleştiğinden kullanıcı tarafından değişimi olanaksızdır. Bu yüzden teknik destek ile batarya değişimi sağlanabilmektedir.

Vodafone Smart 7 Ultra Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıflar telefonun güvenli bir şekilde kullanımına olanak sağlamaktadır. Vodafone Smart 7 Ultra kapaklı kılıf seçenekleri pencereli ve penceresiz olabildiği gibi çeşitli özelliklerde bulunmaktadır. Cüzdanlı kapaklı kılıflar yanında kredi kartı ve para taşıyan kişiler için oldukça idealdir. Bunun yanı sıra görüşmelerini gizlilikle yönetmek isteyenler için tam kapaklı kılıflar bulunmaktadır.

#Vodafone Smart 7 Ultra Silikon Kılıf, #Vodafone Smart 7 Ultra Kapaklı Kılıf, #Vodafone Smart 7 Ultra Cep Telefonu Kılıfı 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.