Vodafone V8 Silikon Kılıf | Vodafone V8 Kapaklı Kılıf | Vodafone V8 Cep Telefonu Kılıfı

Vodafone marka telefon cihazları oldukça beğeni toplamaktadır. Vodafone V8 hoş görünümlü yapısı ve kolay kullanımı ile pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Vodafone tarafından 2017 yılında çıkarılan cihaz telefonda kolaylığı seven kullanıcılar için idealdir. Cihaz tek bir hat kullanımı için geliştirilmiştir. Android kökenli olan cihaz 4.5G kullanımını da desteklemektedir.

Vodafone V8 ekran boyutu 5.5 inçtir. Ekran çizilmeye dayanıklı olduğu gibi çoklu dokunmatik imkânı sağlamaktadır. Ön ve arka kamera olmasına rağmen pek çok gelişmiş kamera özelliği bulunmaktadır. Genel ağırlığı 166 gramdır. Kapak ve çerçevesi metalden üretilmiştir. Cihaz gri renktedir. Hafıza alanı 34 GB olmasına rağmen hafıza kartı ile oldukça yükselmektedir. Vodafone V8 Silikon Kılıf, Vodafone V8 Kapaklı Kılıf, Vodafone V8 Cep Telefonu Kılıfı ve daha fazlası şimdi teknosehir.com'da.

Vodafone V8 Kulaklık

Kulaklıklar sesin kulağa daha iyi gelebilmesi için kullanılan cihazlardır. Vodafone V8 kulaklık kablolu ve kablosuz olmak üzere kullanıcı seçimine bağlı kullanılabilmektedir. Son yıllarda kablosuz kulaklıklar kullanıcılar tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Özellikle kulak içi ve boyun askısı tasarımları kullanıcının daha verimli iletişim kurmasını sağlamaktadır.

Vodafone V8 Silikon Kılıf

Silikon kılıflar kaliteli koruma sağlayan aksesuarlardır. Vodafone V8 silikon kılıf düşme tehlikelerine karşı oldukça sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır. Özel tasarımları ile pek çok kullanıcı için vazgeçilmez ürünlerdir. Renk ve desen ayrıcalığı ile telefonun korunma altına alınmasında önemli bir rol oynar.

Vodafone V8 Batarya

Batarya telefonu çalıştıran bir parçadır. Vodafone V8 batarya 3000 mAh değerindedir. Ayrıca hızlı şarj seçeneği ile oldukça avantajlıdır. Bilindiği üzere birçok uygulama şarjı kısa sürede boşaltmaktadır. Hızlı şarj özelliği ile kısa sürede telefonun full dolumu gerçekleşir. Bataryası gömülü bir yapıda olduğu için kullanıcı tarafından değiştirilemez. Bu yüzden teknik destek alınması gerekmektedir.

Vodafone V8 Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıflar telefonun ön ve arka cephesinin korunmasını amaçlamış ürünlerdir. Vodafone V8 kapaklı kılıf pencereli olduğu gibi penceresiz olarakta kullanılmaktadır. Kapaklı kılıfların en güzel yanı kamera lenslerinin de güvenli olarak korunmasıdır. Birçok modelde kaydırmalı pencere ile kamera güvenliği de desteklenmektedir. Tam ekran korunmalarında ise görüşmeleriniz de gizlenmektedir. Böylece arayan kişinin görünmesi imkansızdır. Uygun fiyatları ile bütçe dostudur.

 #Vodafone V8 Silikon Kılıf, #Vodafone V8 Kapaklı Kılıf, #Vodafone V8 Cep Telefonu Kılıfı 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.