1 2 3 ... 34 >
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
XiaomiNot8Pro123
₺49,99 KDV Dahil
₺56,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
REDMİNOTE9123
₺49,99 KDV Dahil
₺56,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Xiaomi Redmi Note 8
REDMİNOT8KARTLIK
₺54,90 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Xiaomi Mi 11 Lite
Mİ11LELÇEKLİ
₺49,99 KDV Dahil
₺56,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
REDMİ8PROELÇKLİ
₺49,99 KDV Dahil
₺56,99 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 34 >

Xiaomi

Kimsenin anlamadığı şekilde aniden büyük yatırımlar ile bütün teknoloji sektörünü eline alan her alanda en ufak teknolojiye kadar üretimini yapan Xiaomi Türkiye de de oldukça aktif.  

Xiaomi, laptop bilgisayardan, epilasyon cihazına kadar bütün piyasayı eline almayı başarmış. 2010 yılında kurulmasına rağmen eski köklü firmaların önüne geçmiş Çinli firmadır.

Ülkemizde sağlam adımlarla Redmi ve Mİ serisi telefonlar ile uygun fiyatlı sunmasının yanı sıra sağlam telefon ve kaliteli telefon üretimi konusunda kendini göstermiştir. 

Atılan Her adım Xiaomi markasının bir tık daha yükseğe taşımış ve gelirlerinin %90dan fazla kısmını daha fazla teknoloji alanında yatırım ile dünyanın en büyük markaları arasına girmeyi başarmıştır. 

Türkiye de ki Xiaomi redmi ve Mİ telefon modellerinin tamamında kaliteli ve ucuz aksesuar imkanı sunan Zore markası, Xiaomi ürünlerinin tamamını kapsayacak şekilde satışa sunmuş ve Bizde https://teknosehir.com olarak Zore markasının ürünlerini satıyoruz. 

 

Xiaomi telefon aksesuarları

Sitemizde  Xiaomi telefon aksesuarları konusunda zore markası adı altında bazı sattığımız  Xiaomi ürün kategorileri şu şekilde.

• Xiaomi silikon kılıf

• Xiaomi kapaklı kılıf

• Xiaomi kırılmaz cam

• Xiaomi ekran koruyucu  

• Xiaomi batarya

• Xiaomi şarj aleti

• Xiaomi usb kablo

• Xiaomi saat ekran koruyucu

• Xiaomi Saat kordon

• Xiaomi seramik ekran koruyucu

• Xiaomi nano kamera camı

• Xiaomi mi band kılıf

• Xiaomi watch ekran koruyucu

 

Yukarıda gördüğünüz Xiaomi ürün kategorilerini sitemizden bulabilirsiniz. 

 

 

Xiaomi Silikon Kılıf

Nazik görüntüsü ile silikon ve benzeri malzemelerden olan akıllı telefonların vazgeçilmezi Xiaomi silikon kılıf pazardaki diğer kılıflara göre ince ve şık görüntüsü ile kullanıcılarını her daim mutlu ediyor. Farklı renk ve desen seçenekleri ile günlük yaşantımızda kıyafetlerimiz ile telefonumuzun uyumunu arttırıyor. Özellikle 360 derece şeffaf silikon kılıfımız günümüzde akıllı telefonlarımızın vazgeçilmezi.

 

 

Xiaomi Kapaklı Kılıf

Çok satan birbirinden güzel renk ve model seçenekleri ile dayanıklı olan ve kullananları üzmeyen Xiaomi kapaklı kılıf modellerimiz uygun fiyatlarımız ile en çok tercih edilen ürünlerimizin başındadır. Oluşacak darbelere karşı sağlamlığı ile kullananları yanıltmayan Xiaomi kapaklı kılıf piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslanamayacak kadar iyi bir üründür. 

 

 

Xiaomi Kırılmaz Cam

Son yıllarda gelişen teknoloji ile akıllı telefonların özellikleri de değişmektedir. Örneğin üretilen akıllı teknolojik ürünlerin ekranda ki camın kalınlığı giderek azalmaktadır. Son teknoloji harikası olan ürünümüz Xiaomi kırılmaz cam günlük hayatımızda oluşabilecek kötü darbelere karşı sağlamlığı ile rakip firmaları geride bırakmaktadır. 

 

 

Xiaomi Ekran Koruyucu  

Piyasadaki diğer ürünlere göre şeffaf ve ince yapısıyla ekranımızın darbeler karşısında korur. Sağlamlığı ile şaşırtan; gelişen son teknoloji harikalarından biri olan ürünümüz xiaomi ekran koruyucu birçok markaya kıyasla uzun süre kullanımlara ulaşmıştır. ​Kalitesi ve kendine özgü şeffaf rengi ile ürünümüz en çok tercih edilen üründür.

 

 

Xiaomi Batarya 

Akıllı teknolojik ürünlerimizde dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise bataryadır. Firmamız bu konuda da başarısından söz ettirmektedir. Gelişen teknoloji ile yaşamımızın ayrılmaz bir parçası olan teknolojik ürünler uzun kullanımlar sonucu pil kalitesi ve sağlığı bozulmaktadır. Fakat Xiaomi batarya ile teknolojik ürünlerimizin batarya sağlığı uzun ömürlü olarak güvence altındadır.

 

 

Xiaomi Şarj Aleti

Son dönemde gelişen teknoloji ile orijinal olmayan piyasa altı şarj aleti satımı rövanştadır. Ancak kalitesiz ve çabuk bozulan şarj aletleri teknolojik ürünlerimizin sağlını da olumsuz etkilemektedir. Xiaomi şarj aleti kalitesi piyasada ki diğer şarj aletlerine kıyasla çabuk şarj özelliği ve voltaj dalgalanmalarını önleyen uzun ömürlü bir şarj aletidir.

 

 

Xiaomi USB Kablo

Piyasada ki üretilen kalitesiz ürünlerle kıyaslanamayacak kadar iyi bir ürün olan Xiaomi usb kablo; bir teknolojik üründen başka bir akılı teknolojik ürüne dosya aktarımında kolaylık sağlayan ve hızlı şarj etme özelliği ile kullanımı uzun ömürlü olan güvenilir, kaliteli bir üründür. Dışarıda satılan ucuz yollu kalitesiz ürünlerle kıyaslanamayacak kadar güzel bir usb kablodur.

 

 

Xiaomi Saat Ekran Koruyucu 

Zarif, ince ve kaliteli saatlerimizin ekranlarını tabi ki de kendi gibi kaliteli Xiaomi saat ekran koruyucu ile korumalıyız. Piyasada ki ucuz ve kısa ömürlü saat ekran koruyucular zamanla saat ekranlarımıza zarar vermektedir. Son teknoloji harikası olan Xiaomi akıllı saat ve Xiaomi akıllı saat koruyucu şeffaf ve dayanıklı olması ile darbelere karşı her zaman ekranımızın zarar görmesini engeller.

 

 

Xiaomi Saat Kordon

Son yılların göz bebeği olan akıllı saatler zaman geçmekle birlikte sürekli kendini geliştirmektedir. Gelişen yeni özelliklerle birlikte bizimle bütünleşen akıllı saatlerin bir parçası olan akıllı saat kordonları Xiaomi akıllı Saat kordon kalitesi ile birbirinden güzel renk ve desenlerle kolayca değişebilen kıyafetlerimize uyum sağlayan, piyasadaki kalitesiz ürünlerle kıyaslanamayacak kadar kaliteli ve harika ötesi ürünlerdir.

 

 

Xiaomi Seramik Ekran Koruyucu 

Hayatımızın son dönemde akıllı teknolojik ürünleri bütünleyen parçalarından biri olan son teknoloji harikası tabi ki de Xiaomi seramik ekran koruyucu. Piyasadaki ürünlere oranlara daha uygun fiyatlı ve kaliteli olan bu harika ekran koruyucular kullanılan ürünlerin ekranını normal ekran koruyuculara göre daha iyi korur ve daha uzun ömürlü kullanımlara ulaşmamıza yardımcı olur.

 

 

Xiaomi nano kamera camı

Akıllı telefonlarımızın en gözde özelliklerinden biri olan kameralarımızı elbette daha uzun süre kullanabilmek için korumalıyız. Son teknoloji ile gelişen Xiaomi nano kamera camı; kamera lenslerimizin çizilmesini engeller ve darbelere karşı kırılmasını önler. 

 

 

Xiaomi Mi Band Kılıf

Xiaomi mi ürünleri her zaman kaliteyi simgeler, Redmi ise tamamen ucuzluğu simgeler. Xiaomi kendi içinde kullanıcılara bu şekilde sunmuştur. Xiaomi mi band kılıf sayesinde Xiaomi mi band ürününüzü kendi zevkinize göre kullanma imkanı sunar. İster klasik, isterseniz de rengarenk birden fazla seçenekleri ile kullanım imkanı sunar.

 

 

Xiaomi Watch Ekran Koruyucu

Xiaomi akıllı teknolojiyi en iyi kullanan marka diyebiliriz. Giyilebilir teknoloji üstüne Çin de bulunan arge ekibi sayesinde kullanıcıları dinleyerek hareket etmektedir. Xiaomi watch ekran koruyucusayesinde akıllı saatinizi darbelere karşı korumanın en güvenli yolu budur.  Zore markasının üretmiş olduğu Akıllı saat ekran koruyucular ile artık  akıllı cihazlarınızı daha uzun süre kullanabileceksiniz.

Xiaomi telefon modellerinin bütün aksesuarlarını sitemizde bulabilir ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Redmi ve Mİ ürünlerinin tamamını kredi kartınızla satın alabilir ve taksit yapabilirsiniz. https://teknosehir.com olarak her zaman kaliteli ürünü ucuza satmaktan gurur duyuyoruz.